Horaris del Campionat de Futbet 2013-14

Com ja molts de vosaltres sabeu el proper diumenge 29 comença el Campionat de Futbet del Festivern. Ací us deixem la taula d’horaris i partits:

TAULA HORARI COMPETICIONS FUTBET

1A FASE

  • Diumenge 29 | 1  | 16:00-16:30 | Wert C.F. Vs New Team
  • Diumenge 29 | 2 | 16:30-17:00 | Arcades C.F. Vs Unay Emery Returns
  • Diumenge 29 | 3 | 17:00-17:30 | Ben Xamats la Font Vs Makabi d’alçar F S
  • Diumenge 29 | 4 | 17:30-18:00 | Penya Conill-Lingus Vs Cigrons
  • Diumenge 29 | 5 | 18:00-18:30 | Magic Team Vs A peu
  • Diumenge 29 | 6 | 18:30-19:00 | The Fritikili’s Vs Alcalans C.F.
  • Diumenge 29 | 7 |  19:00-19:30 | Botussia Dormunt Vs Brasil
  • Diumenge 29 | 8 | 19:30-20:00 | Cabuts Vs Gruasies

Matí

  • Dilluns 30 | 9:30-10:00 | 9 | Pingus Vs Repimpats Team
  • Dilluns 30 | 10:00-10:30 | 10 | La Mugre Vs Botusia Münchegladbach
  • Dilluns 30 | 10:30-11:00 | 11 | Wookies Vs Xoxets Team
  • Dilluns 30 | 11:00-11:30 | 12 | Aston Birra Vs A zero
  • Dilluns 30 | 11:30-12:00 | 13 | Amics de la Paella Vs Sorkonsuelo
  • Dilluns 30 | 12:00-12:30 | 14 |  S.C.D.Polop Vs Txotxango
  • Dilluns 30 | 12:30-13:00 | 15 | Castello Patriots Vs M’accabi d’alçar

2A FASE

  • Dilluns 30 | 13:00-13:30 | 1 | Guanyador partit 1 Vs Guanyador partit 2
  • Dilluns 30 | 13:30-14:00 | 2 | Guanyador partit 3 Vs Guanyador partit 4
  • Dilluns 30 | 14:00-14:30 | 3 | Guanyador partit 5 Vs Guanyador partit 6

Vesprada

  • Dilluns 30 | 16:00-16:30 | 4 | Guanyador partit 7 Vs Guanyador partit 8
  • Dilluns 30 | 16:30-17:00 | 5 | Guanyador partit 9 Vs Guanyador partit 10
  • Dilluns 30 | 17:00-17:30 | 6 | Guanyador partit 11 Vs Guanyador partit 12
  • Dilluns 30 | 17:30-18:00 | 7 | Guanyador partit 13 Vs Guanyador partit 14

QUARTS

  • Dilluns 30 | 18:00-18:30 | 1 | Guanyador partit 1 (2ªFASE) Vs Guanyador partit 2 (2ªFASE)
  • Dilluns 30 | 18:30-19:00 | 2 | Guanyador partit 3 (2ªFASE) Vs Guanyador partit 4 (2ªFASE)
  • Dilluns 30 | 19:00-19:30 | 3 | Guanyador partit 5 (2ªFASE) Vs Guanyador partit 6 (2ªFASE)
  • Dilluns 30 | 19:30-20:00 | 4 | Guanyador partit 7 (2ªFASE) Vs Guanyador partit 15 (1ªFASE)

SEMIFINALS

  • Dimarts 31 | 10:30-11:00 | 1 | Guanyador partit 1 (QUARTS) Vs Guanyador partit 2 (QUARTS)
  • Dimarts 31 | 11:00-11:30 | 2 | Guanyador partit 3 (QUARTS) Vs Guanyador partit 4 (QUARTS)

 

3er i 4rt LLOC

  • Dimarts 31 | 11:30-12:00 |

FINAL

  • Dimarts 31 | 12:00 |